KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12061011
nr 1206 1011
Kent Iwemyr
(f. 1944), Sverige
Oljemålning, "Grabben hela dan". Signerad, daterad 1992. Olja på duk, 145x101
Kent Iwemyr, svensk bildkonstnär född 1944.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 24 september 2018
kl 19:33:39
22/9 11:28:50